Īpaša pieeja/atlaides

ĪPAŠA PIEEJA KLIENTU APKALPOŠANAI – TIEŠI TEV!

Ņemot vērā arvien lielāku popularitāti iemantojušo ieprikšanos tiešsaistē, arī mēs esam radījuši specializētu vietni, lai spētu ātri un kvalitatīvi nodrošināt ar šobrīd labākajiem risinājumiem, iekārtām un ar apkures jomu saistajiem produktiem. Pateicoties ilggadējai (vairāk kā 10 gadu) pieredzei un sadarbībai ar vadošajiem apkures iekārtu un produktu ražotājiem, šobrīd mēs varam piedāvāt granulu, šķeldas apkures iekārtas, karstā ūdens sildītājus, solārās sistēmas, speciāli izstrādātus risinājumus un arī lielu daļu aprīkojuma nevis kā starpnieki, bet tieši no ražotāja vai izgatavotāja.

Apkurescentrs.lv galvenie darbības principi:

  • Taupam Jūsu laiku

Lielākai daļai produktu atrodami svarīgākie raksturlielumi, dati un tehniskās specifikācijas. Taču ja ir specifiski jautājumi , vai arī vēlaties iegūt plašāku informāciju par produktu, sazinieties ar mūsu speciālistiem izmantojot saziņas formu kontaktu sadaļā vai izvēloties kādu no produktiem.

  • Taupam Jūsu naudu

Uzskatam ka kaulēšanās arī ir māksla. Izvēloties produktu argumentējot cenu vai apjomu varam piedāvāt elastīgus atlaižu mehānismus. Te būs pāris piemēri kā izvēloties sev intersējošo produktu nolemjat papildināt ar sistītajiem produktiem:

  1. Karstā ūdens boileris (pamata prdukts) + izplešanās trauks + cirkulācijas sūknis = apjoma cena
  2. Granulu deglis (pamata produkts) + programmējams telpas termostats + sensori + attālinātās vadības modulis = apjoma cena
  3. Granulu katls (pamata produkts) + sūkņu stacijas + karstā ūdens boileris) = apjoma cena
  4. Projekts (apkures iekārta + sūkņu stacijas + karstā ūdens boileris + akumulācijas tvertne + izplešanās trauki + solārā tvertne) = apjoma cena
  • Profesionālas konsultācijas

Ar katru dienu, ar katru mirkli mēs joprojam pilnveidojam sevi. Droši vien melotu ja sevi pozicionētu un sauktu par viszinošākiem speciālistiem nozarē, tomēr balstoties uz vairāk kā 10 gadu pieredzi darbā ar apkures sistēmām, apkurescentrs.lv komanda vienmēr būs gatava palīdzēt izvēlēties tieši Jums piemērotāko preci vai risinājumu. Mēs joprojām nezinam visu, tomēr uz to tiecamies.

  • Garantija

Visām Apkurescentrs.lv pirktajām precēm, saskaņā ar LR likumdošanu, patērētājiem tiek nodrošināta ne mazāk kā 2 gadu garantija. Atsevišķos gadījumos, ja to paredzējis preces ražotājs, tiek nodrošināta vairāk kā 2 gadu garantija, par to tiek sastādīts atsevišķs garantijas talons ar garantijas nosacījumiem un to izpildi.

  • Nodrošinam servisu gan Rīgā, gan visā valsts teritorijā

Ja viss būtu mūžīgs, šo sadaļu nemaz nepieminētu. Lai arī esam izmeklējuši pārbaudītus ražotājus, par kuru kvalitāti esam pārliecinājušies jau vairāku gadu garumā, diemžēl mehāniskais nodilums dara savu un detaļu noteiktais darba resurss nav mūžīgs. Visām apkurescentrs.lv pārdotajām precēm spējam nodrošināt servisa pakalpojumus kā mūsu servisa centrā Rīgā, tā arī lielgabarīta precēm visā LR teritorijā.

IZVĒLIES PRODUKTU UN JAUTĀ!

PIRKUMU GROZS

close