Kā iepirkties

Kā iepirkties

Priecājamies Tevi redzēt Apkures Centrs.lv (AC24.LV) interneta veikalā!

Laipni lūdzam AC24.LV mājaslapā! Šeit Tevi sagaida plašs preču sortiments, izdevīgas cenas un noderīga informācija, kas palīdzēs veikt gudru izvēli. Pašlaik AC24.LV ir viens no lielākajiem interneta veikaliem Latvijā, kas piedāvā dažādu kategoriju preces ikdienas izmantošanai un īpašām situācijām. Esam izgājuši tālu ceļu no elektronikas un sadzīves tehnikas interneta veikala līdz pilnvērtīgam tiešsaistes tirdzniecības centram, kur ikviens apmeklētājs atradīs kaut ko sev patīkamu un noderīgu.  Iepazīsties ar mums tuvāk un uzzini, kāpēc simtiem tūkstošiem klientu labiekārto savu ikdienu, izmantojot mūsu pakalpojumus!

Kas mēs esam?

SILDI SIA ir dibināts 2014. gadā, jo strādājot ar apkures sistēmām jau no 2008. gada, mēs sapratām, ka vislabākos un piemērotākos granulu apkures katlus, klientiem mēs varam izgatavot paši. Tā radās SILDI apkures katli. Ātri vien, mūsu piedāvāto produktu klāsts sāka augt, tāpēc, loģisks attīstības turpinājums ir šis specializētais interneta veikals apkurescentrs.lv

Kā atrast vēlamo preci?

Meklēšana pēc atslēgas vārda

Ievadi preces, ražotāja vai modeļa nosaukumu meklēšanas ailītē lapas augšpusē un tiks piedāvātas visas šo atslēgas vārdu saturošās preces.

Pasūtīšanas informācija

 1. Pa tālruni 23 225 447
  Mūsu klientu apkalpošanas serviss gaida zvanus un pieņem pasūtījumu pa telefonu:
  – no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 – 17.00
 2. Sūti informāciju par visu vajadzīgo uz e-pastu: info@ac24.lv
 3. Interneta veikalā: www.ac24.lv

Šobrīd AC24.LV iespējams iegādāties:

 • APKURES IEKĀRTAS;
 • PAPILDAPRĪKOJUMS;
 • APKURES APRĪKOJUMS;
 • BOILERI – ŪDENS SILDĪTĀJI;
 • SOLĀRĀS SISTĒMAS;

Katra preču kategorija ir iedalīta vairākās apakškategorijās. Meklēšanu atvieglo atlases filtri un preču apraksti. Tāpat vari izmantot meklēšanas funkciju mājaslapā, ierakstot atbilstošajā lodziņā preces vai ražotāja nosaukumu.

Bet, ja patstāvīga meklēšana nav devusi apmierinošus rezultātus, nesteidzies atmest visam ar roku! Mums ir profesionāli preču konsultanti, kuri ieteiks labāko variantu katras konkrētas preces iegādei, kā arī palīdzēs sarežģītāku jautājumu risināšanā. Mēs esam gatavi palīdzēt nestandarta situācijās, tāpēc droši sazinies ar AC24.LV pa telefonu vai e-pastu!

Droša un izdevīga iepirkšanās tiešsaistē

AC24.LV pārsvarā strādā ar visu sevis piedāvāto produktu ražotājiem, bez starpniecības, tādejādi, Jūs iegūstat virkni priekšrocības:

 • Vienmēr saņemsiet kvalitatīvas preces, nebaidoties par servisa atbalstu, jo to nodrošināsim mēs;
 • Jūs saņemsiet labākās cenas par Jūsu izvēlētajām precēm, jo mēs nodrošinām tiešās piegādes no ražotāja;
 • Nodrošinām kvalitatīvas konsultācijas par precēm, jo esam eksperti savā jomā un lieliski pārzinām visas to īpašības un tehniskās nianses.

Ne mazāk svarīga ir efektīva klientu apkalpošana. AC24.LV iepirkšanās nosacījumi ir pietiekami elastīgi, lai ikviens pircējs varētu tos pielāgot savai situācijai. Tālāk stāstām par pasūtījumu piegādes un apmaksas opcijām – uzzini, kā mēs nodrošinām kvalitatīvu un ātru servisu!

Apmaksā pasūtījumu sev ērtā laikā!

Viena no patīkamākajām interneta veikala atšķirībām no parasta tirdzniecības centra ir iespēja apmaksāt pirkumu vēlāk. Ja līdz algai vēl dažas dienas, bet atlikt pasūtījumu negribas, noformē pirkumu uzreiz, un tas pagaidīs Tevi mūsu ofisā! Jums ir iespēja maksāt ar bankas pārskaitījumu, vai ar karti.

Parocīgi piegādes varianti

Ērta pasūtījuma piegāde ir ne mazāk svarīga kā adekvāta cena un preces kvalitāte. Nelauzi galvu, domājot, kā nogādāt pirkumu mājās – izvēlies vienu no četriem piegādes variantiem:

 • preces izņemšana AC24.LV birojā. Ja Tu dzīvo galvaspilsētā un pārvietojies ar savu auto, tā var būt ērtākā un arī izdevīgākā piegādes opcija – AC24.LV birojā pasūtījumus var izņemt bez maksas 5 darba dienu laikā;
 • piegāde uz Omniva pakomātu. Sūtījums tiek uzglabāts piegādes vietā 7 dienas. Šāds variants ir parocīgs aizņemtiem pircējiem ar saspringtu dienas grafiku – pasūtījumu iespējams izņemt gan agri no rīta, gan vēlu vakarā, bet pakomātā – pat 24 stundas diennaktī;
 • piegāde uz Tev tuvāko pasta nodaļu. Ērts risinājums klientiem, kuriem nepieciešams papildu laiks pirms pirkuma izņemšanas. Pasta nodaļā pasūtījums tiek uzglabātas bez maksas 11 diennaktis;
 • piegāde uz Tevis norādīto adresi. Izmantojot eksprespastu, pirkumus var piegādāt uz mājām, darbavietu, autocentru u.tml. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, kurjers sazināsies ar Tevi, lai vienotos par piegādes laiku.

Atsevišķos gadījumos lieli un smagi pasūtījumi, piemēram, apkures katli, tiek piegādāti tikai ar Latvijas Pasta kurjeru uz norādīto adresi. Tādējādi preces tiek pasargātas no bojājumiem, kas var rasties neprofesionālas piegādes dēļ.

Piegādāsim, konsultēsim, palīdzēsim – gan Latvijā, gan ārzemēs

Mēs nodrošinām kvalitatīvu piegādi visā Latvijā un pasaulē ikvienam sūtījumam. Varam piegādāt sūtījumus Eiropā u.c. pasaulē. Lai kur Tu atrastos, saņemsi AC24.LV veikto pirkumu maksimāli ātri – Latvijā vidējais pasūtījuma saņemšanas ātrums ir 1-3 dienas.

Daži papildu iemesli iepirkties pie mums

Preču pasūtīšana internetā ir kļuvusi par ierastu lietu, un līdz ar to ir augušas arī pircēju prasības. Tagad klientu prioritāte ir ne tikai preču kvalitāte un sortiments, bet arī pārdevēja attieksme un komunikācijas stils. Mēs, AC24.LV, esam izveidojuši mūsdienīgu elektronisko iepirkšanās vidi, kas ir maksimāli pielāgota specifisku vajadzību apmierināšanā, kas saistīta ar apkures iekārtām un aprīkojumu. Un runa nav tikai par preču klāstu, jo mēs:

 • regulāri atjaunojam akcijas preču sadaļu. Sekojot līdzi AC24.LV akcijām, vienmēr varēsi pasūtīt aktuālas preces par zemākām cenām;
 • iepazīstinām ar preču klāstu un sniedzam noderīgus iepirkšanās padomus. Ielūkojies mūsu blogā, lai veiktu zinošāku izvēli un pasūtītu īsto preci. Tāpat iespējams sazināties ar AC24.LV konsultantiem, kuri sniegs atbildes arī uz nestandarta jautājumiem;
 • nodrošinām licencētu preču remontu un apmaiņu garantijas darbības laikā. Pat pārbaudītiem un uzticamiem ražotājiem var gadīties tehniskais misēklis, taču Tev par to nav jāuztraucas – sazinies ar mums, un mēs nodrošināsim preces remontu, vai nomaiņu!

 

Paldies, ka esat izvēlējušies AC24.LV. Pievienojies mūsu klientu lokam un pārliecinies pats par AC24.LV priekšrocībām!

PIRKUMU GROZS

close