Call Phone +371 23 225 447
Grozs ir tukšs

Moderator SMOK Premium 180kW

#300026
€29287.43

Īpašības:

  • Jauda: 180 kW
  • Tips: Biomasas
  • Deglis: Čuguna

Apraksts:

MODERATOR SMOK PREMIUM biomasas apkures komplekts 180 kW

 

PREMIUM komplektācija:

Kombinētais cauruļu/plākšņu siltummainis

Automātiskā konvektīvās daļas pelnu attīrīšanas sistēma

Pelnu izvākšanas sistēma

Atsperes tipa kurināmā tvertnes pamatne (NS sērija)

Pašattīrošais čuguna/Keramiskais deglis ar kustīgajiem ārdiem

Automātiskā aizdedzināšanas sistēma

Padeves mehānisms ar dozatoru (2 pakāpju)

Trīskāršā drošības sistēma (dozators, STB un pārkaršanas devējs)

Plum EcoMax vadības bloks.

Econet attālinātās vadības modulis

 

Automātiskā biomasas sistēma, kas darbojas uz atjaunojamajiem energoresursiem, jeb biomasu (šķelda, skaidas, kokskaidu granulas utml., ar mitruma līmeni, kas nepārsniedz 25%). SMOK Premium biomasas apkures komplekts sastāv no speciālas konstrukcijas siltummaiņa, čuguna degļa, kurināmā padeves sistēmas, dažādu tilpuma tvertņu vai atsperes tipa kurināmā tvertnes pamatnes (NS sērija).

 

 

Ļoti būtiska ir siltummaiņa konstrukcija, kas aprīkota ar automātisko pašattīrīšanās mehānismu. Speciāli izstrādāts un pārdomāts biomasas deglis, aprīkots ar automātisko attīrīšanās sistēmu. Divu ventilatoru sistēma (gaisa padeve un dūmsūknis) veido vienotu gaisa sadales sistēmu, kas nodrošina izcilu sadegšanas efektivitāti emisijas rādītājus. Degšanas un apkures procesu kontroli nodrošina mūsdienīgs PLUM vadības modulis, kura bāzes komplektāciju papildinot ar iespējamo papildus aprīkojumu (attālinātās vadības modulis, vairāku apkures loku moduļi, ārgaisa temperatūras sensors, programmējami telpu termostati u.c.) ir iespēja iegūt ne tikai iekārtu, bet jau ekonomisku un efektīvu apkures risinājumu. SMOK Premium aprīkots ar vairāku pakāpju drošības sistēmu, kura pasargā pret nekontrolētu iekārtas un sistēmas pārkaršanu kā arī liesmas nonākšanu kurināmā tvertnē.

 

    

 

Ļoti plašs kurināmā tvertņu piedāvājums (4m 3 , 6m 3 , 8m 3 , 10m 3 , 27m 3  standarta tvertnes ar kurināmā samaisīšanos) vai standartkomplektācijā iekļautā atsperes tipa kurināmā tvertnes pamatne, kurai izbūvējot sānu bortus var panākt ne tikai liela izmēra kurināmā uzglabāšanas krātuvi, bet ļauj to izveidot vietās kur standarta tvertnēm nav vietas.

 

  

 

Visi šie SMOK Premium raksturlielumi padara šo sistēmu kā vienu no tirgus līderiem biomasas apkures segmentā. Šāda tipa iekārtas ir piemērotas uzņēmumu un saimniecību vajadzībām, kuru rīcībā ir brīvi pieejams biomasas kurināmais , kā arī var tikt izmantots jebkurai citai lielai platībai (uzņēmumi, skolas, bērnudārzi, siltumnīcas, angāri u.c.). Pateicoties plašajam kurināmā spektram ir iespēja izvēlēties tieši tādu kurināmo, kas uz to brīdi ir ne tikai pieejams, bet arī ir visizdevīgākais ar viszemākām izmaksām.

 

Svarīgākie raksturlielumi

- automātiskā siltummaiņa attīrīšanas sistēma

- automātiskā pelnu izvākšanas sistēma

- dūmsūces ventilators

- degļa automātiskā attīrīšanās sistēma, aprīkota ar kustīgajiem čuguna ārdiem

- vairāku līmeņu gaisa padeve deglī

- automātiskā aizdedzināšanās  (start/stop funkcija)

- efektīva drošības sistēma STB, sensori

- plaša pielietojuma, iekārtas un visas apkures sistēmas vadības modulis

 

Biomasas čuguna deglis

Aprīkots ar automātisko degļa attīrīšanos, ko nodrošina augstas kvalitātes kustīgie čuguna ārdi. Deglis piemērots visa veida koksnes izcelsmes biomasas kruināmajam, taču var arī izmantot arī kūdras granulas un briketes, kuru blīvums nepārsniedz 450kg/m3 un relatīvais mitrums līdz 25%.

Uzmanību! Precei ir pieejamas ļoti daudz konfigurācijas un iespējamie risinājumi, tādēļ cenai ir informatīvs raksturs, precīzāku cenu piedāvājumu Jūs varat saņemt veicot pieprasījumu rakstot uz mūsu e-pastu: info@ac24.lv

Saņemt individuālu piedāvājumu

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu ziņu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu