Call Phone +371 23 225 447
Grozs ir tukšs

LEO XL3 14-92kW Flowair

#710010
€595.00

Īpašības:

 • Max jauda: 91.6 kW
 • Gaisa plūsma: 5300 m3/h
 • Ražotājs: Flowair
 • Trokšņa līmenis: 67 dB
 • Elektrības patēriņš: 550 W
 • Svars: 26 kg

Apraksts:

Ūdens gaisa sildītājs, triju ātrumu FLOWAIR aksiālais ventilators, EPP korpuss, grozāms balstenis, trīspakāpju siltummainis, 14-92 kW sildīšanas jauda, gaisa plūsma 2500/4100/5300 m³/st., ventilatora jauda 270/370/550 W, svars 26.2 kg, GARANTIJA 3 gadi

Izvēlēdamies visjaunākās tehnoloģijas un risinājumus, „FLOWAIR” ir panācis, ka ar ūdeni darbināmo gaisa sildītāju LEO FB ražošanas izmaksas, kā arī svars ir kļuvis mazāks, bet kvalitāte – paliek tikpat augsta kā vienmēr. Ūdens kaloriferu LEO FB jaunā tipa korpusi tiek izgatavoti no EPP (polipropilēna plastmasas) materiāla. Tas ir ļoti elastīgs, viegls un izturīgs materiāls – neliecas un nelūst, ja uz to iedarbojas dinamiska vai statiska slodze (piem., krišana, trieciens). Turklāt šis materiāls ir izturīgs pret ķimikālijām, ļoti labi nomazgājams, absorbē siltumu, skaņu un vibrāciju. Jaunajiem gaisa sildītājiem – arī jauni, uzlaboti montāžas turekļi (kronšteini). Tos var pagriezt uz abām pusēm par 170°, tātad pavērst ierīci vajadzīgajā virzienā tagad ir vēl vieglāk. Ūdens kaloriferiem LEO FB EPP ir glīts korpuss un unikāls dizains – tie atbilst augstām estētiskām prasībām, un jūs iegūstat visas līdzšinējās funkcijas, bet jau par izdevīgāku cenu.

Ar ūdeni darbināmie LEO FB gaisa sildītāji jeb kaloriferi ir domāti rūpniecisku, komerciālu un citu lielu telpu apsildei. Kaloriferu LEO FB sastāvdaļas ir ventilators un siltummainis, kurš tiek pievienots pie karstā ūdens. Karstais ūdens uzsilda siltummaini, bet ventilators vienmērīgi izpūš siltumu pa telpu (1 att.). Ūdeni par pievadīt no cietā kurināmā katla, ar gāzi darbināma ūdens sildītāja, granulu katla, pilsētas siltumtīkla vai cita veida apsildes ierīces.

Galvenā kaloriferu priekšrocība ir spēja ātri un vienmērīgi sasildīt telpas. Šai sildīšanas metodei nepiemīt inerce – siltumu var sajust jau uzreiz pēc ierīces ieslēgšanās. Varat izmantot arī programmējamās vadīklas, kas ļauj būtiski ietaupīt elektroenerģiju, nezaudējot komfortablo siltumu.

Iegādājoties ar ūdeni darbināmos gaisa sildītājus LEO FB ar EPP korpusu, varat būt drošs – augsta kvalitāte par samazinātu cenu!

Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties kaloriferus ar EPP korpusu "LEO FB":

 • Sildītājus projektē un ražo uzņēmums „FLOWAIR“. Šī firma specializējas tikai sildītāju ražošanā un ir kļuvusi par līderi Polijas tirgū, kur ir liela konkurence!
 • Tāda pati kvalitāte un funkcijas – par zemāku cenu!
 • EPP korpuss. Polipropilēna plastmasas (EPP) korpuss ir stiprs un elastīgs, tas padara arī pašu ierīci vieglāku. Tas ir izturīgs pret ķimikālijām, ļoti labi nomazgājams, absorbē siltumu, skaņu un vibrāciju.
 • Sildītājus izgatavo no visaugstākās kvalitātes detaļām: teicams čehu firmas LLOYD siltummainis, tehniski nepārspēts vācu firmas EBM ventilators.
 • Kvalitātes garantija – šis ir Eiropas līmeņa izstrādājums, kura tehniskie parametri atbilst deklarētajām vērtībām; piešķirts CE sertifikāts.
 • Moderns, pievilcīgs dizains – iepatiksies ikvienam telpu īpašniekam.
 • Ventilators darbojas klusi un ekonomiski. Plastmasas darbrats un jaunākās paaudzes vācu bezsuku motori garantē, ka ventilators darbosies klusu, un minimalizē elektroenerģijas patēriņu.
 • Viegls. Kaloriferi FB izceļas ar mazu svaru – tiem nav obligāti vajadzīgas ļoti stipras balsta konstrukcijas. Sildītāju var piemontēt viens cilvēks.
 • Der telpu dzesēšanai un vēdināšanai. Izmantojot auksto ūdeni, LEO FB var no sildīšanas ierīces pārvērst dzesētājā. Ja vēlaties pievadīt svaigu gaisu no āra, tad paildus jāpievieno recirkulācijas kamera.
 • Plašas pielāgošanas iespējas: rūpniecības ēkas, darbnīcas, automašīnu tirgotavas un mazgātavas, autoservisi, noliktavas, paviljoni, sporta zāles, izstāžu un sanāksmju zāles, tirdzniecības centri, baznīcas, loģistikas centri un citi objekti.

Saņemt individuālu piedāvājumu

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu ziņu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu