Call Phone +371 23 225 447
Grozs ir tukšs

LEO AGRO 43kW ST Flowair

#710006
€698.00

Īpašības:

 • Max jauda: 43 kW
 • Gaisa plūsma: 3700 m3/h
 • Ražotājs: Flowair
 • Trokšņa līmenis: 51 dB
 • Elektrības patēriņš: 415 W
 • Svars: 22 kg

Apraksts:

Ūdens gaisa sildītājs, agresīvai videi piemērota ierīce, der lauksaimniekiem, pret putekļiem un ūdeni aizsargāts (IP66) aksiālais ventilators, viegli mazgājama, vistu kūtīm, kokzāģētavām, automazgātuvēm, baseiniem, ar epoksīdu un speciālu pretkorozijas slāni pārklāts trīs rindu siltummainis, 8-43 kW sildīšanas jauda, ar pretkorozijas slāni pārklāts cinkots tērauda korpuss, gaisa plūsma 3700 m³/st., ventilatora jauda 415 W, svars 21.8 kg, GARANTIJA 2 gadi
 

Gaisa sildītāji LEO AGRO ir kaloriferi, kas ir īpaši pielāgoti darbināšanai agresīvā vidē, tāpēc tie teicami apsilda lielas telpas, kurās ir daudz putekļu, liels mitrums un ķīmisku vielu izraisīta korozīva ietekme, piemēram, putnu fermas, cūku audzētavas, liellopu fermas un zirgu audzētavas, mazgātavas, žāvētavas, notekūdeņu attīrīšanas iekārtu telpas un citus objektus. Sildītājiem LEO AGRO ir maza inerce: lielā ierīču jauda ļauj ātri un vienmērīgi sasildīt telpas; tie ir arī droši ekspluatācijā un vienkārši tīrāmi. Ūdens kaloriferus LEO AGRO ražo ar trim atšķirīgiem korpusu veidiem: 1) metāla korpusu, 2) plastmasas korpusu un 3) atveramu korpusu.

LEO AGRO NEW ūdens kalorifers1) LEO AGRO ST metāla korpusus ražo no tērauda, kas krāsots ar pulvermetodi, tāpēc tiem piemīt sevišķa izturība pret skrāpējumiem, karstumu, aukstumu, rūsu un citu meteoroloģisko apstākļu ietekmi. Īpaši veidotais siltummainis ir pārklāts ar epoksīdu, kuram ir pretkorozijas īpašības, bet lielākas atstarpes starp sildāmām plāksnēm (4 mm) un palielināts plākšņu biezums ļauj ātri aizskalot netīrumus, izmantojot augstspiediena mazgāšanas rīkus. Mazgāšanas laikā plāksnes nedeformēsies, bet kalorifera korpusā uzkrājušos ūdeni var viegli aiztecināt, izmantojot sildītāja korpusa augšējā un apakšējā daļā ierīkotās ūdens noteces. LEO AGRO sildītājus ieteicams izmantot lielās telpās, kurās izdalās liels daudzums amonjaka (līdz 25 ppm), ir liels daudzums gaisa putekļu un ir liels mitrums: vistu kūtīs, kokzāģētavās, automazgātuvēs, baseinos.

LEO AGRO CR gaisa sildītājs2) LEO AGRO CR – plastmasas korpuss, ar pretkorozijas slāni pārklāts siltummainis, kam ir biezākas plāksnes ar lielākām atstarpēm (4 mm). Ļoti labi piemērots mitrām un iekšēji piesārņotām telpām, piemēram: mazgātavām, baseiniem, siltumnīcām. Var mazgāt ar augstspiediena mazgāšanas rīkiem.

LEO AGRO HP SP ūdens kalorifers3a) LEO AGRO SP un HP galvenā priekšrocība – ērti attaisāms korpuss, kas ļauj viegli piekļūt pie siltummaiņa, lai to kārtīgi nomazgātu no abām pusēm (1. att.). Modeļu LEO AGRO SP un HP ventilators atrodas sildītāja priekšpusē; tas iesūc siltumu no siltummaiņa un izpūš to telpās pat 28 m tālu.
LEO AGRO SP-HP ērta ierīces tīrīšana
1. att.: ērta ierīces tīrīšana Modeļa SP siltummaiņi ir pārklāti ar epoksīdu – tie ir paredzēti darbam agresīvos apstākļos, piemēram, putnu fermās un kaltēs. SP modeļus, kā arī standartos LEO AGRO modeļus ir iespējams lietot telpās, kurās izdalās amonjaks (līdz 25 ppm).
Modeļa HP siltummaiņiem ir speciāls vairākslāņu pretkorozijas krāsas pārklājums, un tie ir domāti ĻOTI agresīvas vides apsildei – cūku audzētavām un notekūdeņu attīrīšanas iekārtu telpām. Šie sildītāji izceļas ar izturību pret daudziem korozīviem savienojumiem, un tos var arī tīrīt ar saspiestu gaisu un mazgāt ar augstspiediena mazgāšanas rīkiem.

LEO AGRO HT ūdens kalorifers3b) Modeļi LEO AGRO HT ir īpaši projektēti tam, lai ātri un efektīvi sasildītu lielas kubatūras telpas, kurās gaiss ir piesārņots ar cietām daļiņām, ir liels mitrums vai tādi apstākļi, kas izraisa koroziju: cūku, vistu kūtīs. LEO AGRO HT kaloriferu siltummaiņiem ir īpašs pretkorozijas krāsojums, bet ērti attaisāmais korpuss ļauj no abām pusēm ērti piekļūt pie siltummaiņa, lai to varētu kārtīgi iztīrīt. Ventilators atrodas sildītāja priekšpusē; tas iesūc siltumu no siltummaiņa un izpūš to pat 54 metrus tālu (gaisa plūsmas apjoms sasniedz 10000 m3/st.). Var izvēlēties arī variantu LEO AGRO HT INOX, kura korpusa metāla daļas, kā arī siltummaiņa rāmis un caurulītes ir izgatavotas no nerūsīga tērauda.

LEO AGRO HT ar sešvirzienu difuzoru
2. att.: ar sešvirzienu difuzoruPie modeļiem LEO AGRO SP/HP/HT var papildus pievienot sešvirzienu gaisa difuzoru (2. att.), kurš ļauj:

 • vienmērīgi izpūst gaisu pa visu telpu 6 virzienos;
 • garantēt pastāvīgu temperatūras izkliedi;
 • mazināt amonjaka koncentrāciju;
 • pazemināt mitruma līmeni telpā.

Visiem LEO AGRO modeļiem ir aizsardzības klases IP66 ventilatoriar biezākām plastmasas lāpstiņām, kas ir izturīgākas pret nolietošanos. Ventilators ir izgatavots tā, lai slodzes palielināšanās (piemēram – siltummaiņa piesārņošanās ar putekļiem) cik iespējams mazāk ietekmētu tā darbību.

Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties kaloriferus "LEO AGRO":

 • Sildītājus projektē un ražo uzņēmums „FLOWAIR“. Šī firma specializējas tikai sildītāju ražošanā un ir kļuvusi par līderi Polijas tirgū, kur ir liela konkurence!
 • Paredzēti agresīvai videi, lauksaimniecības uzņēmumiem – augstākās kvalitātes detaļas, izturība pret ķīmisku vielu, mitruma, putekļu un korozijas iedarbību.
 • IP66 ventilators. Šie ventilatori, kam ir biezākas plastmasas lāpstiņas, uzticami darbojas mitrās un putekļainās telpās.
 • Vienkārša tīrīšana – sildītāju nevajag demontēt; var tīrīt ar saspiestu gaisu vai ūdeni. Atstarpes starp siltummaiņa plāksnēm ir lielākas un plāksnes ir biezākas, lai mazgājot tās nedeformētos.
 • Iespēja pievienot sešvirzienu difuzoru. Modeļus LEO AGRO SP/HP/HT var lietot kopā ar sešvirzienu difuzoriem, kas garantē pastāvīgu temperatūras izkliedi telpā, mazāku amonjaka koncentrāciju un zemāku mitruma līmeni.
 • Kvalitātes garantija – šis ir Eiropas līmeņa izstrādājums, kura tehniskie parametri atbilst deklarētajām vērtībām; piešķirts CE sertifikāts.
 • Vienkārša montāža. Kaloriferi LEO AGRO ir viegli, un tiem ir īpašs montāžas kronšteins, tāpēc to uzstādīšana ir viegla.
 • Plašas pielāgošanas iespējas: putnu fermas, cūku audzētavas, liellopu fermas un zirgu audzētavas, lopkautuves, kokzāģētavas, automašīnu mazgātavas, siltumnīcas, baseini, žāvētavas, notekūdeņu attīrīšanas iekārtu telpas un citi objekti, kur iespējams gaisa piesārņojums un liels mitrums.

Saņemt individuālu piedāvājumu

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu ziņu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu